WEEK-END: СТАМБУЛ — КАППАДОКІЯ

Екскурсійний тур
Заїзди:
по середах на 6 днів/5 ночей

Вартість: від 14837 грн
Дати туру: під запит

Проживання: Стамбул 4 ночі, Каппадокія — 1 ніч

Вартість вказана за номер в євро/ за тур

Готель Тип номеру Харчування DBL
2 люд.
SNGL
1 люд.
TRPL
3 люд.
DBL+chld
3 люд.
ARTEFES 3*(Стамбул)+ GOREME KAYA / S CLASS (Каппадокія) Standart ВВ 934 540 1391 1371
ALBATROS PREMIER 4*Стамбул)
+ KAYAKAPI PREMIUM CAVES 5* (Каппадокія)
Standart ВВ 1038 643 *** 1480

У вартість турів включено базовий тариф авіаквитків.
Вартість туру може бути збільшена в залежності від тарифу, який підтвердить авіакомпанія на момент бронювання.

ПРОГРАМА ТУРУ

1 день (середа). Прибуття в аеропорт. Груповий трансфер та розміщення у готелі Стамбула.

2 день (четвер). Сніданок у готелі. Групова екскурсія «ОГЛЯДОВА ЕКСКУРСІЯ СТАМБУЛОМ»
ПАРК-МУЗЕЙ «МІНІАТЮРК», КАНАТНА ДОРОГА, ХОЛМ П’ЄР ЛОТИ, РАЙОНИ ТАКСИМ І БЕЙОГЛУ, ГАЛАТСЬКА ВЕЖА, ІСТОРИЧНИЙ ФУНІКУЛЕР «TUNEL», ГАЛАТСЬКИЙ МІСТ, ПОСЛУГИ ПРОФЕСІЙНОГО ГІДА, ТРАНСФЕР

Парк-музей «Мініатюрк» — це парк, де дорослі повертаються в дитинство, а діти в ігровій формі можуть долучитися до історії. У мальовничому місці на березі затоки Золотий Ріг на площі 60 000 кв.м. розташовані 134 мініатюрні (масштаб 1:25) моделі визначних пам’яток Туреччини та інших країн. Багато з них інтерактивні – можна прослухати історичну аудіодовідку, доступну 9 мовами, або поспостерігати за фігурками, що рухаються. На території Мініатюрки також є два інші музеї, вільні для відвідування — Музей кристалів і Панорамний музей Перемоги.

Одне з найдивовижніших місць Стамбула — це, звичайно, Холм П’єр Лоті. Щоб піднятися на його вершину в 53 метри, необхідно скористатися канатною дорогою або турецькою «Teleferik». На пагорбі з оглядовим майданчиком розташувалося історичне кафе П’єр Лоті, назване творчим псевдонімом французького офіцера Жульєна Віо, який написав тут у 19 столітті свій найвідоміший роман «Азіаді» про трагічне кохання турчанки та англійця. Попиваючи традиційні турецькі чай або каву ви насолодитеся чудовими панорамними видами на бухту Золотий Ріг та її околиці.

Історично сформована традиція селитися іноземцям у районі, який зараз носить ім’я Бейоглу, надала особливий колорит кварталу. Це маленька Європа в мініатюрі з викладеною бруківкою пішохідною вулицею Істікляль, наповненою посольствами, магазинами, ресторанами та клубами. Саме тут у 1892 році для пасажирів «Східного експресу» було збудовано готель Пера Палас, в якому зупинялася сама Агата Крісті під час написання роману, і її кімната досі охороняється як музей. Від площі Таксім, названої на честь кам’яної водонапірної вежі 1732 року, по Істікляль ходить старовинний червоний трамвайчик, фотографії з яким стали візитівкою Стамбула. Історії різних епох і націй переплелися в архітектурних пам’ятках Бейоглу — тут ви зможете помилуватися неоготичною церквою святого Антонія, збудованою в 1912 році італійським архітектором, Французькою вулицею, що нагадує барвисті паризькі провулки, Квітковим пасажем, де емігрували торговці в еміграції.

Головним орієнтиром району Бейоглу служить Галатська вежа, яка раніше мала ім’я вежі Христа. Перша дерев’яна вежа на пагорбі Галата з’явилася ще в 5 ст.н.е., а сучасна 61-метрова та кам’яна була побудована генуезцями в середині 14 століття. Башта в різний час виконувала функції дозорного майданчика, обсерваторії, маяка та в’язниці, а ще в 17 столітті наштовхнула місцевого сміливця на думку зістрибнути з неї на саморобних крилах і перелетіти Босфор… Подальшу долю турецького Ікара вам докладно розповість гід під час зовнішнього огляду Галатської вежі.

Здолати відстань між Галатською вежею та Галатським мостом можна на одному з найоригінальніших видів транспорту — історичному фунікулері «Tunel». Це одна з найстаріших і найкоротших ліній метро у світі. Першу лінію «Тюнель» протяжністю 573 м було відкрито 1875 року. На лінії курсують два вагончики, які роз’їжджаються у спеціальному місці в тунелі, а решта шляху – одноколійна.

Галатський міст, як і багато інших стамбульських пам’яток, був не раз увічнений у кінематографі. Той, хто дивився французький фільм «Дівчина на мосту», згадає, що саме звідси збирався кидатися головний герой, метальник ножів. Перший міст на цьому місці було споруджено ще 1845 року, а новий, перебудований 1987 року, складається з двох поверхів. На першому розташовується прогулянкова зона та ресторани, а на другому здійснюється транспортний рух з пішохідною смугою біля перил моста, будь-якої погоди заповненої рибалками. На Галатському мосту ловлять рибку спінінгом з кількома гачками, тож за один раз можна витягнути близько п’яти штук. Рибалки за бажання дають повудити і туристам, а улов можна підсмажити на грилі тут же, біля підніжжя мосту, і спробувати традиційний турецький «балик екмек».
У вартість екскурсії входить трансфер, вхідні квитки та послуги ліцензійного російськомовного гіда.

 

3 день (п’ятниця). Сніданок у готелі. Груповий трансфер готель Стамбула – а/п.
Внутрішній авіапереліт Стамбул — Кайсері / Невшехір. Груповий трансфер а/п – готель Каппадокія. Вільний час.
Каппадокія – містичне місце, яке ви знайдете на географічній карті. Назва, яка з часів античності закріпилася за цією провінцією, є лише даниною історії. Мільйони років тому, завдяки лаві вулканів, що вивергаються, і природним процесам, тут виник химерний, інопланетний пейзаж із тисячі кам’яних грибів і скульптур унікальних квітів і розмірів, недарма, за переказами місцевих жителів вважалося, що тут живуть феї. Кожне місто Каппадокії – це унікальний музей просто неба.

4 день (субота). Сніданок у готелі. Групова екскурсія «Зелений тур (Південна Каппадокія)» з обідом.

· Фортеця УЧХІСАР

· КАЙМАКЛИ ПІДЗЕМНЕ МІСТО

· ДОЛИНА ЫХЛАРА

· ЦЕРКВА АЛА

· ДОЛИНА ГОЛУБІВ

· МАЙСТЕРНЯ ОНІКСА

5 день (неділя). Сніданок у готелі. Груповий трансфер готель Каппадокія – а/п.
Внутрішній авіапереліт Кайсері / Невшехір — Стамбул. Груповий трансфер а/п – готель Стамбула. Вільний час.

6 день (понеділок). Сніданок у готелі. Виїзд з готелю. Груповий трансфер до аеропорту.

До вартості туру включено:
— авіапереліт Київ – Стамбул – Київ (базовий тариф);
— внутрішній авіапереліт Стамбул — Кайсері/Невшехір — Стамбул (ьазовий тариф);
— груповий трансфер а/п – готель Стамбула – а/п;
— груповий трансфер а/п – готель Каппадокії – а/п;
— розміщення в готелі на 4 ночей в Стамбул, ВВ;
— розміщення в готелі 1 ночі Каппадокія, ВВ;
— групова екскурсія «ОГЛЯДОВА ЕКСКУРСІЯ СТАМБУЛОМ»;
— групова екскурсія «Зелений тур (Південна Каппадокія)» з обідом;
— медичне страхування.

Додатково оплачується:
— додаткове харчування;
— особисті витрати;
— чайові гіду.

Written By
More from Elana

ПРОГРАММА РАЗВЕРНУТОЙ ДИАГНОСТИКИ «Check Up»

Программа развернутой диагностики «Check Up».  Целью программы развернутой диагностики «Чек-ап» является осуществление...
Read More