«WEEK-END В СТАМБУЛІ — ЕКОНОМ»

Екскурсійний тур
Заїзди: щодня на 4 дні / 3 ночі
Вартість: від  9118 грн
Дати туру: під запит
ПРОГРАМА ТУРУ:
1 день. Прибуття в аеропорт. Груповий трансфер і розміщення в готелі Стамбула.

2 день. Сніданок у готелі. Групова екскурсія «ПАНОРАМА БОСФОРУ»
Екскурсія розпочнеться на кораблі по Босфору. Можна відвідати безліч екскурсій, перечитати купу путівників, але пізнати Стамбул,  не подорожуючи по Босфору, не вийде ніколи. Недарма Босфор по-турецьки звучить як «Боаз», що означає «горло». Це — саме дихання Стамбулу, солоне, наповнене криками чайок, шумом хвиль і закликами до молитов, що лунають з мінаретів … Це старовинні вілли, вежі та фортеці, що тісняться по обидва боки протоки, Європа і Азія, які з’єднані гігантськими, вражаючими красою мостами, кожен з яких не схожий на інший.

Дівоча вежа, яку ми побачимо з боку моря, з дня свого виникнення була оповита легендами, одна романтичніша за іншу. Прихильники однієї версії пов’язують її з давньогрецьким міфом і називають вежею Леандро; за іншою легендою головними героями були турецька принцеса і закоханий в неї іранський шах. За століття свого існування вежа пережила безліч землетрусів і пожеж, побувавши при цьому маяком, в’язницею, лікарнею-ізолятором під час холери, збройовим складом і «республікою поезії». Розібратися в загадках і справжнії історії Дівочої вежі ви зможете разом з гідом, зробивши на пам’ять фотографії на тлі одного з найбільш впізнаваних символів Стамбула.

Фортецю Румелі Хісар називали «перерізаючий горло» недрма. Побудована в самому вузькому перешийку Босфору всього за 4,5 місяці, фортеця зіграла історичну роль при штурмі Константинополя в 1453 році, відрізавши місто від Чорного моря. Пропливаючи між двома фортецями (Румелі Хісар і Анадолу Хісар)  до сих пір можна відчути, як на різних берегах протоки перед очима оживають картини битви давнього минулого.

Неможливо уявити тур по Босфору без знаменитого Босфорської моста, що з’єднує дві частини світу — Європу й Азію. Ви зможете самі оцінити масштаби цієї грандіозної споруди довжиною 1560 метрів, яке на момент відкриття в 1973 році було найдовшим підвісним мостом у світі за межами США. Після декількох спроб самогубств міст залишили відкритим лише для транспорту, однак, кожен рік, в жовтні, за нього можна пройтися учасникам пішохідного марафону з Азії в Європу.

Під час екскурсії також представиться можливість подивитися на місто з оглядового майданчика на Азіатській частині, звідки відкриваються неймовірні панорамні види.

3 день. Сніданок у готелі. Вільний день

4 день. Сніданок у готелі. Виписка з готелю. Груповий трансфер в аеропорт.

У вартість туру входить:
— авіапереліт;
— груповий трансфер а / п — готель — а / п
— проживання: 3 ночі в Стамбулі
— харчування — сніданки;
— групова екскурсія «ПАНОРАМА БОСФОРУ» (трансфер, вхідні квитки та послуги ліцензованого російськомовного гіда)
— медична страховка.

Додатково сплачується:
— додаткове харчування;
— особисті витрати;
— чайові гіду

Written By
More from Elana